به وب سایت ویزاوی ارئه کننده خدمات مهاجرت خوش آمدید

تماس در ایران

 989903700493+ 989903700496+

تماس در صربستان

Image result for whatsapp icon png381604891982+

تماس در مجارستان

Image result for whatsapp icon png(آقای یزدانی) : 36706101982+

تحصیل در مدرسه بین المللی Gimnazija Stefan Nemanja کشور صربستان

امروزه اکثر مردم علاقه به تحصیل فرزندانشان در خارج از کشور دارند، این موضوع دلایل بسیاری میتواند داشته باشد، دلایلی از قبیل بالا بودن سطح رفاه دانش آموزان و دانشجویان در خارج از کشور ، امکانات آموزشی کامل و پیشرفته و …

کشور صربستان یکی از کشورهایی است که از نظر تحصیلی شرایط مناسبی را برای دانش آموزان و دانشجویان خارجی که برای تحصیل به این کشور مهاجرت میکنند فراهم آورده است و هرساله دانشجویان زیادی برای ادامه تحصیلات خود به این کشور سفر میکنند. معمولا اکثر افرادی که قصد تحصیل در صربستان را دارند در فکر تحصیل در مقطع کارشناسی و یا کارشناسی ارشد و بالاتر هستند اما نمیدانند که این کشور شرایط را برای تحصیل دوره های ابتدایی و راهنمایی که باید قبل از ورود به دانشگاه گذرانده شود فراهم کرده و دانش آموزان نیز میتوانند در مدرسه بین المملی پایه خود را برای رسیدن به اهداف و آینده در زندگی محکم کنند.

شما با کمک شرکت ویزاوی و مشاوره با مشاورین و متخصصان مجرب میتوانید فرزندان خود را در مدرسه بین المملی Gimnazija Stefan Nemanja ثبت نام کرده تا دوره ی آموزش قبل از ورود به دانشگاه خود را در این مدرسه ی مجهز و پیشرفته بگذرانند و بعد از آن در دانشگاه های مطرح اروپا مانند دانشگاه بلگراد و یا دانشگاه نووی ساد در رشته موردعلاقه خود تحصیل کنند.

با ثبت نام فرزندارن خود در مدرسه بین المللی Gimnazija Stefan Nemanja در رشته های ریاضی و فیزیک و پزشکی ورود قطعی فرزندانتان را به رشته های پزشکی و غیر پزشکی دانشگاه های معتبر صربستان و جهان تضمین نمایید.

شهریه سالیانه:

برای دانش آموزان تمام وقت ۶٢۵٠ یورو و نیمه وقت ۴۵۰۰ یورو می باشد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام :

  1. اصل ریز نمرات دوره دبیرستان (تا پایان هرمقطعی که گذرانده اند)
  2. اصل شناسنامه
  3. اسکن رنگی از صفحه اول پاسپورت متقاضی

بند های ۱ و ۲ می بایست به زبان صربی ترجمه شده ، تاییدیه های دادگستری و امور خارجه اخذ و در نهایت به تایید سفارت صربستان در تهران برسد.