به وب سایت ویزاوی ارئه کننده خدمات مهاجرت خوش آمدید

تماس در ایران

 989903700493+ 989903700496+

تماس در صربستان

Image result for whatsapp icon png381604891982+

تماس در مجارستان

Image result for whatsapp icon png(آقای یزدانی) : 36706101982+

ثبت شرکت در صربستان

ثبت شرکت در صربستان یکی از راه های اخذ اقامت دائم کشور صربستان است و شما با ثبت شرکت در این کشور قادر خواهید بود تا به توسعه کسب و کار خود در قاره اروپا بپردازید. برای اخذ اقامت دائم کشور صربستان حتما لازم نیست از طریق سرمایه گذاری در صربستان اقدام کنید، اگر شما ایده ای قابل اجرا و جذاب برای راه اندازی کسب و کار دارید میتوانید با ثبت شرکت در این کشور و با استناد به مالکیت شرکت در صربستان برای اقامت در این کشور اقدام کنید.

تاسیس شرکت در صربستان

با ثبت شرکت در صربستان، شما صلاحیت اقامت در این کشور را خواهید داشت. علاوه بر خودتان اعضای خانواده شما(همسر و فرزندانی که هنوز به سن قانونی نرسیده اند) نیز میتوانند از طریق رویه پیوستن اعضای خانواده به شما اضافه شوند. معمولا تابعیت از طریق ثبت شرکت بسیار مقرون به صرفه تر از تابعیت از طریق سرمایه گذاری در صربستان است زیرا هزینه راه اندازی شرکت بسیار کمتر از هزینه سرمایه گذاری در این کشور است.

تأسیس و اداره یک شرکت در صربستان مستلزم کار و تلاش و اختصاص وقت زیادی است، اما این سختی ها را میتوان به میزان زیادی با انتخاب شرکایی مناسب کاهش داد و بیشتر روی مباحث اصلی شرکت تمرکز داشت.

بسته پیشنهادی ویزاوی برای ثبت شرکت در کشور صربستان:

  • تأسیس شرکت (ثبت در اتاق بازرگانی و کلیه سازمان های ذیربط دیگر)
  • افتتاح حساب بانکی: انتخاب بانک مناسب و ارز لازم برای حساب بانکی شما
  • دفتر مرکزی ثبت شده (به مدت یک سال) همراه با خدمات هدایت مرسولات پستی؛ به این ترتیب، می توانید مطمئن باشید که کلیه مرسولات پستی رسمی به موقع به دست شما و حسابدارتان خواهد رسید.
  • برنامه ریزی برای کسب و کار: برای درخواست اقامت شما ضروری است؛ مدرکی است که ثابت می کند که ایده کسب و کار شما عملی است و در تهیه طرح اقدام نیز به شما کمک می کند.
  • ثبت شماره مالیاتی و شماره بیمه شخصی برای مدیر عامل
  • درخواست اقامت برای مدیر عامل و اعضای خانواده وی (همسر و فرزندانی که به سن قانونی نرسیده اند)